Gdzie pożyczyć pieniądze na naprawę samochodu?

Bezawaryjny samochód to marzenie każdego kierowcy, które jednak w rzeczywistości rzadko się spełnia. Kilkuletnie auta lubią od czasu do czasu odmówić posłuszeństwa, sprawiając ich właścicielom mnóstwo kłopotów. Niestety naprawa starszych modeli wiąże się często z koniecznością zakupu drogich części zamiennych, a także pokrycia wysokich kosztów naprawy. Nie każdy jest przygotowany na taki wydatek, dlatego warto pamiętać, że w takich sytuacjach zawsze można wspomóc się szybką pożyczką gotówkową.

Szybkie pożyczki na naprawę samochodu

Koszt naprawy samochodu zależy od wielu czynników, przede wszystkim od źródła awarii, modelu samochodu, dostępności części zamiennych itp. Najczęstsze naprawy polegają zwykle na wymianie rozrządu, paska klinowego, płynów eksploatacyjnych, regulacji zaworów, wymiany tarcz hamulcowych, skrzyni biegów, wahacza czy innych elementów zawieszenia. Za samą robociznę należy zapłacić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, podobne ceny dotyczą części samochodowych, choć w niektórych przypadkach należy liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych. Przeciętnie usunięcie awarii auta w warsztacie kosztuje około 1000 zł. Pożyczenie takiej kwoty nie stanowi dzisiaj żadnego problemu. Pożyczki gotówkowe w tej wysokości są udzielane zarówno przez banki, jak i firmy pożyczkowe, działające za pośrednictwem internetu. Najszybciej, bo w ciągu kilkunastu minut pieniądze można pożyczyć przez internet. Do wyboru są dwa rodzaje pożyczek:

 

  • Krótkoterminowe chwilówki – ich termin spłaty wynosi maksymalnie 30 dni
  • Długoterminowe pożyczki na raty – ich spłata podzielona jest na miesięczne raty np. 3, 6 lub 12 rat.

W obu przypadkach uzyskanie pożyczki jest bardzo proste, bo wymaga jedynie złożenia wniosku online oraz spełnieniu określonych warunków m.in. posiadania dowodu osobistego, własnego konta w banku oraz zdolności kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *