Finbo – pożyczka na dowolny cel

https://pozyczkaczas.pl/Finbo
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
5.0/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 226 81 70
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb - Nd: 9:00 - 17:00
pn
wt
śr
czw
pt
Pros
 • kwota pożyczki nawet do 15000 zł
 • dostępność usług poprzez długie godziny pracy firmy, również w weekendy
 • szybkość i komfort pożyczania, minimum formalności
 • możliwość uiszczenia opłaty rejestracyjnej i/lub całości długu na 8 różnych kont, do wyboru
 • pomoc infolinii w razie problemów, telefoniczna lub mailowa
Cons
 • weryfikowanie klienta w bazach danych, klient z komornikiem lub negatywnym wpisem nie ma możliwości przyznania chwilówki
 • względnie wysokie koszty kolejnych pożyczek

Kredyty konsumenckie, zwane również pożyczkami, to znaczne sumy pieniędzy dostępne dla konsumentów. Mogą być zabierani w celu zakupu drogich towarów, opłacenia usług medycznych, podróży, nauki, świętowania lub naprawy mieszkania. Kredyty konsumenckie są dostępne zarówno dla osób ze złych kredytów, jak i tych, którzy pracują za granicą. Mają elastyczne warunki i mogą trwać kilka miesięcy, a nawet dekadę. Dzięki tym ofertom pożyczek można znaleźć odpowiednią kwotę i najlepszą ofertę dla swoich potrzeb.

Dla większości pożyczkobiorców uzyskanie pożyczki osobistej może być trudnym procesem. Jednak z pomocą internetu możesz skorzystać z dobrodziejstw tanie pożyczki pozabankowe online finbo w Polsce. Dzięki tej pożyczce będziesz w stanie spłacić pożyczkę w ciągu zaledwie trzech tygodni. Proces składania wniosków jest prosty i bezpośredni, a pieniądze możesz otrzymać już tego samego dnia. Możesz także zdecydować się na elastyczne plany spłat i dokonywać płatności w dogodnym dla siebie czasie.

Jeśli masz złą zdolność kredytową, nadal możesz ubiegać się o pożyczkę Finbo online w Polsce. Lista wymaganych dokumentów jest dość długa, ale możesz wybrać firmę o minimalnych wymaganiach. Pożyczka online Finbo w Polsce oferuje pożyczkę dla osób ze złą historią kredytową. Jeśli nie masz doskonałej zdolności kredytowej, możesz kwalifikować się do pozyczko, ale koniecznie sprawdź jego reputację przed złożeniem wniosku.

Kolejną zaletą pożyczki online Finbo w Polsce jest szybki i wygodny proces składania wniosku. Otrzymanie środków po zatwierdzeniu zajmuje tylko 15 minut. To sprawia, że ​​Finbo jest atrakcyjną opcją dla małych firm. W przeciwieństwie do banków, Finbo nie wymaga żadnego zabezpieczenia w celu uzyskania kredytu, co jest idealne, jeśli masz złą historię kredytową. Co więcej, umożliwia wnioskowanie o niewielką pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.

Loan parameters
 • Kwota
  500 — 5 000 zł
 • Okres spłaty
  1 miesiąc
 • RRSO
  0%
 • Czas wypłaty
  15 minut

Kolejną zaletą Finbo jest jego standardowa krotkoterminowa pozyczke. chwilowke to termin standardowy. Warunki pożyczki są stałe i zwykle trwają trzydzieści dni. To sprawia, że ​​pożyczka 100 zł dla każdego internetowa Finbo jest dobrą opcją dla małych firm. Nie wahaj się więc, jeśli potrzebujesz małej pożyczki!

Pomoc finansowa udzielana przez te pozyczkowe firmy pozabankowe jest wydawana w ciągu 15 minut. Cały proces wnioskowania odbywa się online, co oznacza, że ​​nie musisz wychodzić z domu.Możesz zakończyć proces krok po kroku. Pieniądze na konto bankowe możesz otrzymać w zaledwie dwóch lub trzech krokach. Jeśli potrzebujesz awaryjnych środków, pożyczka online Finbo jest dobrą opcją.

Pożyczki można je zaciągnąć na dowolny cel. Aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 18 lat. Instytucje Pozyczkowych są rozpoznawalne dzięki swoim ustandaryzowanym nazwom i produktom. Oferują pomoc finansową BIK-owi wnioskodawcom lub długim posadającym. Jest to znany symbol polskiej gospodarki, dlatego pożyczka online Finbo w Polsce może być idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb finansowych.

Twój komentarz

KW
Katarzyna Wilczyńska
07 February 2023
Wziąłem kredyt na zakup telefonu. Procent jest do zaakceptowania, warunki są przejrzyste. Już kończę swoją płatność.
R
Radomir
12 December 2022
Pieniądze odbieram i zwracam przez internet, nigdzie nie jeżdżę i nie dzwonię. Zarejestrowany, jest konto osobiste, wszystko przez nie. Tam zostawiam prośbę o wymaganą kwotę, tam dokonuję płatności i śledzę, jak przebiegają płatności.
LK
Leon Kamiński
24 September 2022
Wziąłem tutaj pożyczkę za namową znajomego i nie żałowałem. Wszystko odpowiada zadeklarowanym warunkom i bez ukrytych zainteresowań!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Fabian Sikorski
To moja trzecia pożyczka. Chociaż odsetek nie zawsze był zadowalający, szczególnie pomogli. Szybkie podejmowanie decyzji, brak ukrytych opłat.
Barbara Sadowska
Mój przyjaciel poradził mi pożyczyć pieniądze przez Internet, pierwsza pożyczka została zatwierdzona z minimalnym procentem. Płacę bez zwłoki i nie ma żadnych problemów!
Artur Filipiak
Dokonał opóźnienia, sama firma poszła na spotkanie, zajęła stanowisko, zaproponowała restrukturyzację poprzez rozbicie długu na 10 płatności. Nie płacę dużo i żyję w pokoju.
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.