AXIcard pożyczkę online w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/AXI Card
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
3.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
3.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 270 70 30
Godziny pracy
Pn - Pt: 09.00 - 19.00
Sb - Nd: -
pn
wt
śr
czw
pt
Pros
 • wysoka kwota zobowiązania finansowego
 • prosty proces wnioskowania
 • szybka decyzja kredytowa
 • brak przelewu weryfikacyjnego
 • indywidualne podejście do klienta
Cons
 • z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę online AXIcard w Polsce powinieneś znać prawne obowiązki związane z taką pożyczką. Polskie prawo wymaga, aby firmy kredytowe posiadały specjalne licencje, które uprawniają je do świadczenia usług kredytowych w Polsce. Należy jednak pamiętać, że pożyczka jest niezbędnym instrumentem finansowym do uregulowania Twojej sytuacji. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, zawsze najlepiej jest zapoznać się z warunkami każdej umowy przed podjęciem jej.

Pożyczka online AXIcard w Polsce – zwana również kredytem konsumenckim, to rodzaj zabezpieczonej pożyczki online, w której pożyczkobiorca może uzyskać niewielką kwotę pieniędzy. Wysokość pożyczki uzależniona jest od Twoich dochodów i sposobu płatności, i wynosi od dziesięciu tysięcy do dwunastu tysięcy złotych.

Po złożeniu wniosku o pożyczkę w AXIcard będziesz musiał podać swoje dane osobowe i kwotę. Następnie otrzymasz SMS potwierdzający kwotę pożyczki. Następnie możesz uiścić niewielką opłatę z własnego konta. Jeśli chcesz pożyczyć większą kwotę, możesz również ubiegać się o wyższą kwotę. Aby uzyskać wyższą kwotę, możesz wnioskować o większą lub wziąć mniejszą pożyczkę w niższej wysokości.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  500 — 4 000 zł
 • Okres spłaty
  1 — 12 miesięcy
 • RRSO
  169,5% - 326,5%
 • Czas wypłaty
  do 48 godzin
 • RRSO na pierwszą pożyczkę
  0 %
 • RSO
  20%

Pożyczka internetowa AXIcard – jest pierwszą tego typu w kraju. Jej warunki są proste i nie wymagają formalności. Jej opłaty są niskie, od 0% do 4500 zł. Potrzebne pieniądze możesz otrzymać w ciągu 30 dni. Dziesięciodniowy okres zatwierdzenia pomaga również uniknąć kłopotów z ubieganiem się o pożyczki na dowód bez dochodów bez banku.

Kredyt ten przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić swoją sytuację finansową lub kupić kosztowny przedmiot. Możesz go używać do płacenia za usługi medyczne, podróże, naukę, świętowanie urodzin, naprawę mieszkania i wiele innych. Jeśli jesteś obcokrajowcem lub masz słabą historię kredytową, możesz się o nią ubiegać, ponieważ ma elastyczny termin spłaty. Ale bądź ostrożny, ponieważ firmy udzielające kredytów konsumenckich często pobierają wysokie prowizje. Powinieneś znać wszystkie warunki swojej pożyczki przed złożeniem wniosku.

Chwilówki 2000 zł AXIcard oferuje swoim klientom szereg możliwości szybkiego zastrzyku gotówki. Wymagane minimum formalności to adres e-mail i konto bankowe. Oprocentowanie jest również niewiarygodnie niskie i wynosi zaledwie 0%. Okres spłaty wynosi siedem dni. Nie ma comiesięcznej spłaty, dzięki czemu zastrzyk gotówki jest bardzo wygodny. Czas zatwierdzenia tej pożyczki w Polsce to mniej niż 24 godziny.

Jeśli chodzi o stopy procentowe, RRSO wynosi 0,0 proc. kredyt AXIcard to najlepsza opcja. Stopy procentowe są również jednymi z najniższych na rynku, więc musisz uważać, aby nie nagromadzić zbyt dużego zadłużenia. Pożyczka online AXIcard w Polsce to świetny sposób na zaciągnięcie pożyczki, nawet jeśli masz zły kredyt lub jesteś samozatrudniony. Poza tym możesz nawet złożyć wniosek online, jeśli nie jesteś pewien, czy stać Cię na miesięczne płatności.

Twój komentarz

NK
Nadia Krawczyk
05 October 2022
Zawsze korzystałem z pożyczek online i ta firma zawsze pomagała w trudnych chwilach. Polecam wszystkim!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Elżbieta Pietrzyk
Kolega poradził mi, żebym aplikował do tego urzędu, więc zdecydowałem. Od dobrego mogę odnotować 0% dla nowego klienta, a także szybkie rozpatrywanie wniosków.
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Stefan Lewandowski
Przeczytałem recenzje i było to przerażające. Pożyczony ponownie na pokrycie kredytu i % od niego. Polubiona usługa wsparcia
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.