Pożyczka online Wandoo — co musisz wiedzieć

https://pozyczkaczas.pl/Wandoo
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 380 01 02
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Sb - Nd: 09:00 - 17:00
pn
wt
śr
czw
pt

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę Wandoo, jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć. Możesz pożyczyć do 15 000 zl, co dla większości ludzi jest dość dużo. Powinieneś wiedzieć, że pożyczka wymaga papierkowej roboty i powinieneś się odpowiednio przygotować. Na szczęście wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Upewnij się, że masz dobrą zdolność kredytową. Możesz potrzebować wyższej oceny kredytowej, aby kwalifikować się do wyższej kwoty pożyczki. Posiadanie dobrego kredytu niekoniecznie oznacza wysokie oprocentowanie. W rzeczywistości niektóre firmy pobierają wysoką prowizję za tego typu pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla bezrobotnych. Ponadto przyjmą tylko osoby, które mają doskonały kredyt. To powiedziawszy, są dobrą opcją dla osób ze złą historią kredytową.

Chwilówki są w Polsce legalne. Z chwilówek miesięcznie korzysta ok. 14 mln Polaków. Większość z tych osób uzyskuje regularne dochody, więc nie jest niczym niezwykłym, że znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Pożyczka 100 zł do wypłaty zazwyczaj nie wymagają sprawdzenia zdolności kredytowej i mogą zostać zatwierdzone w ciągu 10 minut. Co więcej, większość pożyczkodawców chwilówek w Polsce posiada działające strony internetowe i serwisy informacyjne, które są otwarte 24 godziny na dobę, co ułatwia im obsługę klientów.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  100 - 3 000 zł
 • Okres spłaty
  1 miesiąc
 • RRSO
  319,32 %
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • RSO
  20,5 %

Podczas gdy Wandoo nie publikuje sprawozdań finansowych, raport finansowy Swaper za 2019 r. pokazuje zysk w wysokości ponad 400 000 euro. Liczby te są bardziej istotne przy ocenie rentowności firmy. Chociaż nie jest wskazane pożyczanie pieniędzy od firmy bez odpowiedniej dokumentacji, dobrym wyborem jest stały zwrot z inwestycji na poziomie od 14 do szesnastu procent. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność przy ubieganiu się o pożyczkę z Wandoo.

Niezależnie od tego, czy chcesz pożyczyć od 300 do 5000 zł, czy coś pomiędzy, jest dla Ciebie strona internetowa.Serwis umożliwia również zmianę zmiennych kredytu. A kwota, którą pożyczasz, zależy od okresu kredytowania, który może wynosić od trzech do 36 miesięcy. Możesz zainwestować w jedną z trzech firm lub całą firmę. W ten sposób możesz zainwestować w swoje marzenia i mieć więcej pieniędzy, niż się spodziewałeś.

Szukając pożyczki online Wandoo, powinieneś upewnić się, że rozumiesz regulamin firmy. Stopy procentowe są wysokie, warunki odkupu są dobre, a inwestowanie w dwie główne waluty jest możliwe. Istnieje jednak kilka wad, w tym brak przejrzystości i wiarygodności. Co więcej, Wandoo ma stałą stopę procentową na poziomie dwunastu procent, co znacznie przekracza średnią w branży. Kolejną korzyścią jest to, że możesz otrzymać dwuprocentową premię lojalnościową, a dzięki pożyczkom, w które inwestujesz przez trzy miesiące, możesz zarobić nawet szesnaście procent.

Najlepsze w pożyczce Wandoo jest to, że jest to świetna opcja dla osób, które potrzebują dodatkowych pieniędzy i chcą skonsolidować długi. Możesz pożyczyć kilkaset lub więcej, ale musisz przeanalizować swoją sytuację finansową, aby ustalić, czy kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki. A co w tym najlepsze? Pieniądze możesz wykorzystać na sfinansowanie wymarzonego samochodu. Dlaczego więc nie złożyć wniosku o pożyczkę Wandoo online w Polsce?

Kolejną zaletą pożyczki online Wandoo jest szybkość i łatwość wnioskowania. Nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej, a pożyczkę możesz wziąć nawet będąc w Polsce! Pieniądze będziesz mieć w ciągu kilku godzin bez wychodzenia z domu. Będziesz musiał spłacić pożyczkę pod koniec okresu, ale pomoże ci to być na bieżąco z rachunkami i spłatami długów.

Twój komentarz

FW
Franciszek Wójcik
20 September 2022
Usługa nie wyróżnia się szczególnie na tle innych firm, ale tutaj udzielili mi pożyczki z 0,01% bez żadnych problemów. Kwota nie była duża, ale pomogli. Polecam!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Elżbieta Pietrzyk
Kolega poradził mi, żebym aplikował do tego urzędu, więc zdecydowałem. Od dobrego mogę odnotować 0% dla nowego klienta, a także szybkie rozpatrywanie wniosków.
Agnieszka Lipińska
Do zaliczki trzeba było 300 zł, wyszła nakładka. Duży wybór firm, prosta rejestracja, szybka rejestracja. podoba mi się
Alojzy Czarnecki
W przeciwieństwie do banku, tutaj przyciąga mnie duży wybór rodzajów kredytów, warunków kredytowania i oprocentowania.
Artur Filipiak
Dokonał opóźnienia, sama firma poszła na spotkanie, zajęła stanowisko, zaproponowała restrukturyzację poprzez rozbicie długu na 10 płatności. Nie płacę dużo i żyję w pokoju.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.