Pożyczka online Wonga – Jak ubiegać się o pożyczkę?

https://pozyczkaczas.pl/Wonga
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 388 88 88
Godziny pracy
Pn - Pt: 8.00 - 22.00
Sb - Nd: 9.00 - 17.00
pn
wt
śr
czw
pt

Wonga istnieje na polskim rynku od 2012 roku i zatrudnia ponad 1500 osób. Jej baza klientów wzrosła do ponad miliona, a jej przychody w 2017 roku wyniosły 100 mln zł. Firma oferuje szereg różnych produktów dla wszystkich segmentów rynku i jest znana ze starannego doboru klientów w oparciu o ich ryzyko. profile. W Polsce pożyczkobiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę online w mniej niż dwie minuty.

Pożyczki Wonga są zwykle zatwierdzane natychmiast, ale Twój wniosek może zostać wstrzymany, gdy więcej szczegółów zostanie zweryfikowanych. Jeśli Twoja aplikacja jest opóźniona, firma skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji. Pożyczki Wonga są niezabezpieczone, a stopy procentowe mogą być wyższe niż w tradycyjnych bankach. Firma otrzymał w zeszłym roku 73 miliony funtów nowego finansowania. Firma rozważa również wejście na inne rynki w przyszłości. Do tej pory Wonga przyciągnęła uwagę wielu inwestorów, w tym Accel Partners, Balderton Capital, Greylock Partners, Oak Investment Partners i Wellcome Trust.

W Polsce chwilówki są całkowicie legalne.W rzeczywistości korzysta z nich co miesiąc 14 milionów Polaków. Większość z nich ma stałe źródło dochodu, ale niektórzy ludzie znajdują się w tarapatach i pilnie potrzebują pieniędzy. Ponieważ większość polskich pożyczkodawców nie przeprowadza kontroli zdolności kredytowej, reguluje je w Polsce ustawa o kredycie konsumenckim. Jeśli potrzebujesz gotówki, pożyczka Wonga online może być właściwą odpowiedzią na Twoje doraźne potrzeby finansowe.

Loan parameters
 • Kwota
  200 — 1 000 zł
 • Okres spłaty
  1 miesiąc
 • RRSO
  0%
 • Czas wypłaty
  15 minut

Wonga jest dostawcą pożyczek krótkoterminowych z niskimi stopami procentowymi i elastycznymi warunkami spłaty. Polska oferuje 60-dniowy okres kredytowania. Jednak w innych krajach pożyczki są dostępne do jednego roku. W Polsce pożyczki Wonga dostępne są do 12 miesięcy. W przeciwieństwie do większości innych firm w Polsce, Wonga oferuje kredytobiorcom trzy dodatkowe dni na spłatę kredytu. Firma twierdzi, że jest jedynym pożyczkodawcą oferującym taką elastyczność, a przepisy FCA ograniczają pożyczki do realistycznych poziomów.

Pożyczka online Wonga charakteryzuje się niskim oprocentowaniem, dzięki czemu jest popularną opcją wśród polskich konsumentów. Na przykład pożyczka w wysokości 300 zl z Wonga będzie kosztować 30 zl. To przekłada się na 261% rocznie. Chociaż dla niektórych oprocentowanie może wydawać się przystępne, wielu pożyczkobiorców uważa, że ​​stopy procentowe są zbyt wysokie, aby były warte zachodu. Dlatego odrzucił prawie dwie trzecie wszystkich aplikacji.

Pożyczona kwota jest wysyłana prosto na Twoje konto bankowe w ciągu pięciu minut. Należy pamiętać, że spłata spowoduje naliczenie opłaty w wysokości PS15, jeśli nie dokonasz spłaty. Odsetki będą również naliczane w okresie, w którym masz pożyczkę. Chociaż Wonga jest wiarygodnym źródłem finansowania, opłaty związane z opóźnieniami w spłacie mogą negatywnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową, utrudniając lub zwiększając koszty uzyskania kolejnej pożyczki.

Your comment

ND
Nikodem Dąbrowski
07 October 2022
Poszedłem za radą znajomego i nie żałowałem. Wszystko spełnia podane warunki!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Emilia Mazur
Zaplanowano operację awaryjną, ale nie było pieniędzy. Musiałem to wziąć, innym razem nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Mimo, że pożyczyli bez problemów, lepiej żyć zgodnie z możliwościami.
Alojzy Czarnecki
W przeciwieństwie do banku, tutaj przyciąga mnie duży wybór rodzajów kredytów, warunków kredytowania i oprocentowania.
Elżbieta Piasecka
Mój mąż i ja postanowiliśmy dokonać napraw w przedszkolu i kupić ścianę. Otrzymałem szybką płatność, ale procent nie należy do najprzyjemniejszych. Koniecznie przeczytaj umowę!
Agnieszka Lipińska
Do zaliczki trzeba było 300 zł, wyszła nakładka. Duży wybór firm, prosta rejestracja, szybka rejestracja. podoba mi się
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.