Alfakredyt Kredyt Online w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/Alfa Kredyt
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 87 618 10 62
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb - Nd: 9:00 - 16:00
pn
wt
śr
czw
pt
Pros
 • Wysokie kwoty chwilówek dla nowych i stałych klientów
 • Niskie koszty
 • Krótkie procedury
 • Weryfikacja w BIK nie musi wpływać na decyzję
 • Brak formalności i zaświadczeń
 • BOK pracuje także w weekendy
Cons
 • Krótki, stały okres spłaty
 • Weryfikacja tylko za pomocą przelewu
 • Mała liczba kont bankowych
 • Brak refinansowania

Alfakredyt to znana marka w polskiej branży pożyczkowej. Firma oferuje kilka rodzajów pożyczek, w tym kredyty długoterminowe oraz RRSO. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższe akapity. Dowiesz się o usługach, korzyściach i kosztach firmy. Jeśli masz zły kredyt lub pracujesz za granicą, możesz również ubiegać się o kredyt konsumencki.

Pożyczkę online Alfakredyt w Polsce możesz wziąć na swoje osobiste potrzeby. Te krótkoterminowe pożyczki są dostępne za 5000 zł lub więcej. Możesz ubiegać się o jedną z tych pożyczek bez zaległości finansowych i mieć 30-dniowy okres spłaty. Firma oferuje 0% opłaty dla nowych klientów. Proces ubiegania się o pożyczkę krótkoterminową jest szybki i łatwy.

Pożyczka biznesowa w Polsce jest zwykle zaciągana przez przedsiębiorców na różne cele, w tym na opłacenie rachunków i inwestowanie w swój biznes. Mogą również używać ich do kupowania sprzętu, naprawy, modernizacji lub rozbudowy swojego lokalu. Możesz ubiegać się o jedną z tych pożyczek o każdej porze dnia i nocy za pomocą komputera. Zostaniesz poproszony o złożenie kilku dokumentów. Pozyczki na dowod bez zaswiadczen dla bezrobotnych te mają elastyczne warunki, a firmy chwilówka 700 zł traktują każdego klienta indywidualnie.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  500 - 6 000 zł
 • Okres spłaty
  1 miesiąc
 • RRSO
  319,14%
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • RRSO na pierwszą pożyczkę
  319,14%

Pożyczka internetowa Alfakredyt w Polsce dostępna jest dla osób poszukujących dużych sum pieniędzy na różne cele. Możesz wykorzystać kredyt na zakup dużych przedmiotów lub konstrukcji, opłacenie rachunków medycznych, odpoczynek, naukę, świętowanie lub naprawę domu. Warunki tego typu kredytu są elastyczne i nie musisz się martwić o swoją zdolność kredytową. W przeciwieństwie do tradycyjnego banku, pożyczka Alfakredyt jest udzielana zindywidualizowanym podejściem i minimum dokumentacji.

Będziesz mógł znaleźć katalog najlepszych pożyczek oferowanych w Polsce od różnych firm kredytowych.Możesz także porównać różne pożyczki od różnych firm. Katalog zawiera informacje na temat oprocentowania kredytów, terminów płatności oraz rekomendacji. Każda z tych opcji zapewni pełne informacje i ułatwi wyszukiwanie. Możesz także skorzystać z usługi obsługi klienta, która jest dostępna w kilku językach.

Do wnioskowania o pożyczkę wymagane jest posiadanie konta internetowego RRSO Alfakredyt. Minimalne oprocentowanie wynosi 0,00%. Minimalny okres spłaty to jeden rok. W tym czasie bez problemu spłacisz pożyczkę. Możesz także wybrać opcję płatności online. Jeśli potrzebujesz pieniędzy od razu, tymczasowym rozwiązaniem może być konto RRSO Alfakredyt.

Maksymalna kwota pożyczek internetowych Alfakredyt w Polsce to 150 000 zł. Pożyczka ta jest oferowana osobom fizycznym, firmom i przedsiębiorstwom na wiele różnych celów. Wnioski kredytowe można składać online lub w lokalnym oddziale. Chociaż warunki ubiegania się o te pożyczki różnią się, są one generalnie elastyczne, a wnioskodawcy mogą składać wnioski o każdej porze dnia i nocy.

Alfakredyt jest dostępny za znaczną kwotę i może trwać do pięciu lat. Można go używać do kupowania drogich towarów lub usług, opłacania leczenia, podróży, nauki lub świętowania urodzin lub rocznicy. Osoby ze złych kredytów lub osoby pracujące za granicą mogą ubiegać się o te pożyczki. Ponadto często charakteryzują się elastycznymi warunkami spłaty. Jednak tego typu pożyczki mają jedną wadę: naliczane oprocentowanie jest zwykle wyższe niż stawka ustawowa.

Twój komentarz

CT
Cezary Tomaszewski
24 November 2023
Szybka akceptacja mojego wniosku o pożyczkę ułatwiła mi życie. Warto zaufać usłudze Alfakredyt.
JL
Jakub Laskowski
09 March 2023
Po raz pierwszy korzystam z chwilówek. Dobre warunki do uzyskania pożyczki online. Polecam wszystkim!
ZR
złota Rybka
07 January 2023
Alfakredyt pomaga w każdej chwili, kiedy nie mogę iść do znajomych. Wydaje się, że takich warunków pożyczki nie znajdziesz nigdzie.
KW
Kazimierz Wielki
30 November 2022
Dobra firma, rozdają szybko i dokładnie. ale najważniejsze jest, aby nie zwlekać, jeśli nie chcesz problemów.
AW
Aleksander Wiśniewski
02 October 2022
Dziękuję za szybkie rozpatrzenie mojego wniosku o pożyczkę! Zatwierdzony pomimo mojej złej historii kredytowej.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Fabian Sikorski
To moja trzecia pożyczka. Chociaż odsetek nie zawsze był zadowalający, szczególnie pomogli. Szybkie podejmowanie decyzji, brak ukrytych opłat.
Elżbieta Pietrzyk
Kolega poradził mi, żebym aplikował do tego urzędu, więc zdecydowałem. Od dobrego mogę odnotować 0% dla nowego klienta, a także szybkie rozpatrywanie wniosków.
Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.