Alfakredyt Kredyt Online w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/Alfa Kredyt
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 87 618 10 62
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 20:00
Sb - Nd: 9:00 - 16:00
pn
wt
śr
czw
pt

Alfakredyt to znana marka w polskiej branży pożyczkowej. Firma oferuje kilka rodzajów pożyczek, w tym kredyty długoterminowe oraz RRSO. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższe akapity. Dowiesz się o usługach, korzyściach i kosztach firmy. Jeśli masz zły kredyt lub pracujesz za granicą, możesz również ubiegać się o kredyt konsumencki.

Pożyczkę online Alfakredyt w Polsce możesz wziąć na swoje osobiste potrzeby. Te krótkoterminowe pożyczki są dostępne za 5000 zł lub więcej. Możesz ubiegać się o jedną z tych pożyczek bez zaległości finansowych i mieć 30-dniowy okres spłaty. Firma oferuje 0% opłaty dla nowych klientów. Proces ubiegania się o pożyczkę krótkoterminową jest szybki i łatwy.

Pożyczka biznesowa w Polsce jest zwykle zaciągana przez przedsiębiorców na różne cele, w tym na opłacenie rachunków i inwestowanie w swój biznes. Mogą również używać ich do kupowania sprzętu, naprawy, modernizacji lub rozbudowy swojego lokalu. Możesz ubiegać się o jedną z tych pożyczek o każdej porze dnia i nocy za pomocą komputera. Zostaniesz poproszony o złożenie kilku dokumentów. Pożyczki te mają elastyczne warunki, a firmy pożyczkowe traktują każdego klienta indywidualnie.

Loan parameters
 • Kwota
  500 - 6 000 zł
 • Okres spłaty
  1 miesiąc
 • RRSO
  0 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Pożyczka internetowa Alfakredyt w Polsce dostępna jest dla osób poszukujących dużych sum pieniędzy na różne cele. Możesz wykorzystać kredyt na zakup dużych przedmiotów lub konstrukcji, opłacenie rachunków medycznych, odpoczynek, naukę, świętowanie lub naprawę domu. Warunki tego typu kredytu są elastyczne i nie musisz się martwić o swoją zdolność kredytową. W przeciwieństwie do tradycyjnego banku, pożyczka Alfakredyt jest udzielana zindywidualizowanym podejściem i minimum dokumentacji.

Będziesz mógł znaleźć katalog najlepszych pożyczek oferowanych w Polsce od różnych firm kredytowych.Możesz także porównać różne pożyczki od różnych firm. Katalog zawiera informacje na temat oprocentowania kredytów, terminów płatności oraz rekomendacji. Każda z tych opcji zapewni pełne informacje i ułatwi wyszukiwanie. Możesz także skorzystać z usługi obsługi klienta, która jest dostępna w kilku językach.

Do wnioskowania o pożyczkę wymagane jest posiadanie konta internetowego RRSO Alfakredyt. Minimalne oprocentowanie wynosi 0,00%. Minimalny okres spłaty to jeden rok. W tym czasie bez problemu spłacisz pożyczkę. Możesz także wybrać opcję płatności online. Jeśli potrzebujesz pieniędzy od razu, tymczasowym rozwiązaniem może być konto RRSO Alfakredyt.

Maksymalna kwota pożyczek internetowych Alfakredyt w Polsce to 150 000 zł. Pożyczka ta jest oferowana osobom fizycznym, firmom i przedsiębiorstwom na wiele różnych celów. Wnioski kredytowe można składać online lub w lokalnym oddziale. Chociaż warunki ubiegania się o te pożyczki różnią się, są one generalnie elastyczne, a wnioskodawcy mogą składać wnioski o każdej porze dnia i nocy.

Alfakredyt jest dostępny za znaczną kwotę i może trwać do pięciu lat. Można go używać do kupowania drogich towarów lub usług, opłacania leczenia, podróży, nauki lub świętowania urodzin lub rocznicy. Osoby ze złych kredytów lub osoby pracujące za granicą mogą ubiegać się o te pożyczki. Ponadto często charakteryzują się elastycznymi warunkami spłaty. Jednak tego typu pożyczki mają jedną wadę: naliczane oprocentowanie jest zwykle wyższe niż stawka ustawowa.

Your comment

AW
Aleksander Wiśniewski
02 October 2022
Dziękuję za szybkie rozpatrzenie mojego wniosku o pożyczkę! Zatwierdzony pomimo mojej złej historii kredytowej.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Alojzy Czarnecki
W przeciwieństwie do banku, tutaj przyciąga mnie duży wybór rodzajów kredytów, warunków kredytowania i oprocentowania.
Leonard Szewczyk
Złożył wniosek, przetworzył go automatycznie i otrzymał SMS, który został zatwierdzony. Jedynym małym minusem było ubieganie się o 2000 i tylko 1500 zostało zatwierdzonych.
Emilia Mazur
Zaplanowano operację awaryjną, ale nie było pieniędzy. Musiałem to wziąć, innym razem nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Mimo, że pożyczyli bez problemów, lepiej żyć zgodnie z możliwościami.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.