Pożyczka online AASA w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/AASA
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
3.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 80 140 40 40
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 17:00
Sb - Nd: nieczynne
pn
wt
śr
czw
pt

Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, prawdopodobnie trafiłeś na AASA Polska. Firma oferuje wiele różnych opcji do wyboru. Zanim jednak zdecydujesz, który z nich wybrać, powinieneś zdawać sobie sprawę z różnic między nimi. W tym artykule pokrótce omówimy każdą z nich, abyś mógł znaleźć najlepszą pożyczkę dla swoich potrzeb.

AASA Polska to technologiczna firma finansowa działająca na polskim rynku od 2012 roku. Należy do grupy firm mających kontakty w Finlandii, Szweden i Czechach. Serwis pożyczek online umożliwia klientom ubieganie się o pożyczki 1000 zł ratalną w wysokości do 2000 zł na okres od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy. Firma nie figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  1000 - 15 000 zł
 • Okres spłaty
  12 - 36 miesięcy
 • RRSO
  48,1 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Jeśli potrzebujesz pożyczki długoterminowe dla bezrobotnych krótkoterminowej w Polsce, AASA może być dla Ciebie dobrą opcją. Firma powstała w 2012 roku i posiada powiązania z wieloma krajami. Firma jest częścią grupy AASA, która posiada oddziały w Szweden, Finlandii i Czechach. Firma została oceniona jako wysoce wiarygodny pożyczkodawca w Polsce. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej.

Eksperci firmy obiektywnie oceniają klientów i dostarczają kapitał na korzystnych warunkach. Oceniają wiarygodność firmy i pomagają pożyczyć potrzebne pieniądze w krótkim czasie. Bierze pod uwagę także przychody z umów cywilnoprawnych, emerytury i dotacje dla biznesu.

AASA International jest instytucją mikrofinansową, która udziela niewielkich społecznie odpowiedzialnych pożyczek przedsiębiorcom o niskich dochodach na całym świecie. Instytucja przeszła pomyślnie replikację na arenie międzynarodowej i ma jedne z wiodących w branży wskaźników spłaty. Oznacza to, że jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w AASA, znajdziesz wiele opcji.

Twój komentarz

MD
Michalina Dąbrowska
26 September 2022
Dziękuję za szybkie przetwarzanie! Został zatwierdzony pomimo mojej złej historii kredytowej.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Zuzanna Kaczmarczyk
Postanowiłem zrobić sobie prezent dla DR i kupić nowego iPhone\'a na kredyt. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Wszystko mi odpowiadało. Mam nadzieję, że zamknie to za kilka tygodni
Artur Filipiak
Dokonał opóźnienia, sama firma poszła na spotkanie, zajęła stanowisko, zaproponowała restrukturyzację poprzez rozbicie długu na 10 płatności. Nie płacę dużo i żyję w pokoju.
Radosław Sobczyk
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy. Tu zostałem uratowany. Ale uważnie przeczytaj warunki.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.