Pożyczka online AASA w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/AASA
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
3.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 80 140 40 40
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 17:00
Sb - Nd: nieczynne
pn
wt
śr
czw
pt

Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, prawdopodobnie trafiłeś na AASA Polska. Firma oferuje wiele różnych opcji do wyboru. Zanim jednak zdecydujesz, który z nich wybrać, powinieneś zdawać sobie sprawę z różnic między nimi. W tym artykule pokrótce omówimy każdą z nich, abyś mógł znaleźć najlepszą pożyczkę dla swoich potrzeb.

AASA Polska to technologiczna firma finansowa działająca na polskim rynku od 2012 roku. Należy do grupy firm mających kontakty w Finlandii, Szweden i Czechach. Serwis pożyczek online umożliwia klientom ubieganie się o pożyczki 1000 zł ratalną w wysokości do 2000 zł na okres od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy. Firma nie figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Loan parameters
 • Kwota
  1000 - 15 000 zł
 • Okres spłaty
  12 - 36 miesięcy
 • RRSO
  0,82 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Jeśli potrzebujesz pożyczki długoterminowe dla bezrobotnych krótkoterminowej w Polsce, AASA może być dla Ciebie dobrą opcją. Firma powstała w 2012 roku i posiada powiązania z wieloma krajami. Firma jest częścią grupy AASA, która posiada oddziały w Szweden, Finlandii i Czechach. Firma została oceniona jako wysoce wiarygodny pożyczkodawca w Polsce. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej.

Eksperci firmy obiektywnie oceniają klientów i dostarczają kapitał na korzystnych warunkach. Oceniają wiarygodność firmy i pomagają pożyczyć potrzebne pieniądze w krótkim czasie. Bierze pod uwagę także przychody z umów cywilnoprawnych, emerytury i dotacje dla biznesu.

AASA International jest instytucją mikrofinansową, która udziela niewielkich społecznie odpowiedzialnych pożyczek przedsiębiorcom o niskich dochodach na całym świecie. Instytucja przeszła pomyślnie replikację na arenie międzynarodowej i ma jedne z wiodących w branży wskaźników spłaty. Oznacza to, że jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w AASA, znajdziesz wiele opcji.

Twój komentarz

MD
Michalina Dąbrowska
26 September 2022
Dziękuję za szybkie przetwarzanie! Został zatwierdzony pomimo mojej złej historii kredytowej.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Artur Górecki
Cały czas biorę chwilówki i nigdy nie zostały odrzucone. wracam na czas, bez zwłoki
Nicole Andrzejewska
Potrzebowałem pilnej pożyczki. Dotarłem do tej strony. Jest bardzo łatwa w nawigacji, a wszystkie informacje o wierzycielach znajdują się w jednym miejscu. Złożenie wniosku było łatwe, a pieniądze były na koncie w ciągu godziny. Polecam!
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Przybysław Górecki
Najlepsza kampania w historii. A odsetki są normalne, adekwatne, a po zakończeniu pożyczki są jeszcze trzy dni bez odsetek.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.