Supergrosz Pożyczka Online w Polsce

https://pozyczkaczas.pl/Super Grosz
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
5.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
3.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 130 01 11
Godziny pracy
Pn - Pt: 09:00 – 20:00
Sb: 09:00 – 17:00
pn
wt
śr
czw
pt

Pożyczka Supergrosz online w Polsce to doskonała opcja dla pożyczkobiorców dążących do szybkiego zdobycia dużej kwoty pieniędzy. Ten rodzaj kredytu jest często wykorzystywany na zakup dużych przedmiotów, opłacenie rachunków medycznych, uczczenie specjalnego wydarzenia lub naprawę mieszkania ukochanej osoby. O ile okres spłaty takiej pożyczki jest zwykle długi, to jest ona elastyczna i jest atrakcyjną opcją dla osób ze złych kredytów lub pracujących za granicą.

Katalog ofert pożyczkowych zawiera rekomendacje i porównania pożyczek w Polsce, a także przykłady każdej z nich. Katalog zawiera pełne informacje i warunki, w tym oprocentowanie, warunki i koszty. Dla każdej oferty pożyczki użytkownik może porównać różne czynniki, w tym koszty. Pożyczka online Supergrosz posiada obszerny katalog ofert pożyczkowych oraz warunki każdej z nich. Porównując warunki różnych pożyczek, pożyczkobiorcy mogą podjąć świadomą decyzję o tym, z którym pożyczkodawcą się udać.

Loan parameters
 • Kwota
  1000 - 15 000 zł
 • Okres spłaty
  4 - 50 miesięcy
 • RRSO
  0,74 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Dynamiczny charakter rynku online widoczny jest w rozwoju tego segmentu. W ciągu ostatnich kilku lat liczba firm działających na rynku finansowym offline wzrosła ponad siedmiokrotnie, co pokazuje, że pożyczka Supergrosz jest realną opcją dla każdego pożyczkobiorcy. Pomimo faktu, że pozyczek online znacznie się powiększył, bariery wejścia są nadal dość wysokie.

Pożyczka Supergrosz to doskonała opcja dla pożyczkobiorców, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność, ważne jest, aby zrozumieć warunki z nią związane. Okres kredytowania może wynosić do dziesięciu lat i będziesz musiał zapłacić odsetki od kwoty pożyczonych pieniędzy. Alternatywnie możesz zdecydować się na bardziej elastyczny termin spłaty. Jeśli jesteś wnioskodawcą z zagranicy, być może będziesz musiał udowodnić, że prowadzisz legalną działalność gospodarczą w Polsce i masz możliwość spłaty pożyczki w całości.

Supergrosz nie ma kryterium wiekowego dla swoich klientów. Jest przeznaczony dla kredytobiorców w każdym wieku, dlatego jest idealny dla osób w każdym wieku. Ponadto, w przeciwieństwie do innych pożyczek w Polsce, pożyczka Supergrosz online nie wymaga rowniez potwierdzenia dochodowego. Aby wykazać tozsamosci, kandydaci muszą spełnić tylko minimalne formalności.

Pożyczka online Supergrosz wychodzi z kontroli kredytowej i nie ma kar przed spłatą. Oprocentowanie wynosi 0%. Pożyczkobiorcy otrzymają kwotę pożyczki już w 30 dni, przy oprocentowaniu tak niskim, jak 2,9%. Kwota zostanie przelana bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Pożyczkę możesz wykorzystać na zakup domu, spłatę istniejącego zadłużenia lub opłacenie samochodu. RRSO wynosi zero procent.

Your comment

LW
Liliana Woźniak
07 October 2022
Podobało mi się wszystko. Zatwierdzili pożyczkę na potrzebną mi kwotę na korzystnych warunkach.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Miłosz Lis
Kwota pierwszej pożyczki jest już bardzo mała, jest to wyraźny minus i za to obniżam swoją ocenę. Ale poza tym nie ma pytań, nie rzucają
Beata Chmiel
Jak zwykle wszystko jest jak najlepiej, już IV pożyczka została zamknięta
Emilia Mazur
Zaplanowano operację awaryjną, ale nie było pieniędzy. Musiałem to wziąć, innym razem nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Mimo, że pożyczyli bez problemów, lepiej żyć zgodnie z możliwościami.
Agnieszka Lipińska
Do zaliczki trzeba było 300 zł, wyszła nakładka. Duży wybór firm, prosta rejestracja, szybka rejestracja. podoba mi się
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.