ModnaPożyczka

https://pozyczkaczas.pl/ModnaPożyczka
Niezawodność
4.8/5
Szybkość przetwarzania
4.1/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
4.1/5
Komfort obsługi
4.1/5
Wymagania kredytowe
4.4/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 611 100 430
Godziny pracy
pon. - pt.: 9:00-20:00
Sobota: 10:00-16:00
weekend: niedziela
pn
wt
śr
czw
pt

Pożyczki ModnaPożyczka w Polsce może pomóc Ci z różnymi potrzebami finansowymi, w tym drogimi towarami i usługami medycznymi. Ten rodzaj pożyczki dostępny jest dla osób z słabą zdolnością kredytową lub przebywających za granicą i oferuje elastyczne warunki. Przygotuj się jednak na zapłacenie wysokiej prowizji firmie udzielającej pożyczki.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  2 000 - 20 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 60 miesięcy
 • RRSO
  14,25% - 235,01%
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • Wiek pożyczkobiorcy
  od 19 roku życia
 • RSO
  7,20%

Modna pozyczka loan in poland

Jeśli potrzebujesz pożyczki w Polsce, możesz znaleźć kilka opcji. Wśród nich jest Modna Pożyczka, który oferuje krótkoterminowe pożyczki konsumpcyjne z możliwością przedłużenia okresu spłaty. Zazwyczaj pożyczki te wahają się od 100 do 400 euro i mają na celu pomóc osobom fizycznym zaspokoić ich codzienne potrzeby i pokryć rachunki w nagłych wypadkach.

Jedną z głównych zalet pożyczka Modnapożyczka jest jego elastyczność. Będziesz mógł go użyć do spłaty zadłużenia karty kredytowej w ciągu zaledwie dwóch lub trzech miesięcy. Co więcej, łatwiej jest również ubiegać się o pożyczkę, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy złożyć wniosek u autoryzowanego pożyczkodawcy.

Internet może być świetną opcją, jeśli szukasz pożyczki na pożyczkę w Polsce. Za pomocą Modna Pożyczka możesz wyszukiwać i porównywać różne firmy, które oferują tego typu pożyczki. Pożyczkę w Polsce można przetworzyć już w 15 minut.

Calkowity koszt pożyczki

Calkowity koszt poziomy to parametr finansowy, o którym musisz wiedzieć. Jest to rodzaj pozyczki dla zadluzonych, która wymaga dodatkowych opłat. Istnieją różne powody kalkowity koszt pozyczki.

Przede wszystkim koszt kalkowitości pozyczek musi obejmować ubezpieczenie. Pozyczka 3000 zł pozabankowe nie zawsze uwzględniają te koszty. Powinny też zawierać oprocentowanie kredytu i roznowiony kredyt.

W niektórych przypadkach oprocentowanie pozyczki są przestarzałe. Dlatego konieczna jest przedpłata. W ten sposób bank nie poniesie straty, jeśli badz zmieni wartość. W ten sposób masz pewność, że będziesz mieć gotówkę na opłacenie zakupów.

Poza kosztami kosztowymi, kalkowita koszt kredytu obejmuje również pozaodsetkowe koszta. Poza odsetkami, calkowity kosztują także wywiety i kapitał.

Calkowity koszt pozycki to termin prawny odnoszący się do wszelkiego rodzaju obowiązku pieniężnego, który wiąże się z pieniędzmi. Ważne jest, aby rozważyć warunki tego zobowiązania pieniężnego przed jego podpisaniem. Oznacza to, że przed podpisaniem musisz poświęcić trochę czasu na jej przeczytanie i zrozumienie.

A calkowity koszt pozycki ModnaPożyczka wplywa wysokosc oprocentowania pozyczki. This monetary value can affect the price of goods or services.

Rate of interest on a payday loan in poland

W Polsce wszystkie rodzaje pożyczek ModnaPożyczka są regulowane przez ustawy i dyrektywy. Oznacza to, że każda firma kredytowa oferująca usługi pożyczkowe musi posiadać specjalną licencję na prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Korzystanie z firmy kredytowej nie jest dla nikogo zachętą, ale jest niezbędnym krokiem do uregulowania swojej sytuacji finansowej. Ważne jest jednak, aby uważnie przeczytać umowę i upewnić się, że rozumiesz warunki pożyczki.

Kredyty konsumenckie ModnaPożyczka to duże i długoterminowe pożyczki, które są powszechnie zaciągane na zakup drogich towarów, finansowanie usług medycznych, podróże, naukę, świętowanie lub naprawę mieszkań. Pożyczki te są dostępne dla osób ze złych kredytów lub dla osób mieszkających za granicą. Należy być przygotowanym na składanie różnych dokumentów, takich jak dowód dochodów, ponieważ jest to jeden z wymogów uzyskania tych pożyczek. Należy jednak mieć świadomość, że pożyczki ModnaPożyczka te często wiążą się z wysokimi prowizjami.

Twój komentarz

AD
Andrzeja Dudy
05 December 2022
Potrzebowałem niewielkiej kwoty, nie chciałem nikogo prosić. W rezultacie sama wyszła z sytuacji z pomocą ModnaPożyczka. Pieniądze otrzymano w 20 minut, wypłacono szybko, procent nie jest duży.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Artur Filipiak
Dokonał opóźnienia, sama firma poszła na spotkanie, zajęła stanowisko, zaproponowała restrukturyzację poprzez rozbicie długu na 10 płatności. Nie płacę dużo i żyję w pokoju.
Filip Witkowski
Dostałem pożyczkę online na zakup kursów i szkoleń. Pomogło mi to w rozwoju umiejętności i karierze, co od razu znalazło odzwierciedlenie w moich dochodach.
Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.