Pożyczka online Hapipozyczki

https://pozyczkaczas.pl/Hapi Pożyczki
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
3.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 395 85 85
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 18:00
Sb - Nd: 9:00 - 17:00
pn
wt
śr
czw
pt

Kredyty konsumpcyjne to pożyczki zaciągane na dłuższy okres. Pożyczki te są powszechnie zaciągane na zakup drogich towarów, opłacenie usług medycznych, podróże, świętowanie, naprawę mieszkań lub inne potrzeby. Z tego typu pożyczki mogą skorzystać osoby ze złą historią kredytową lub pracujące za granicą. Mają elastyczne warunki spłaty i można je wykupić, nawet jeśli poprzednia historia finansowa przysporzyła im problemów. Należy jednak pamiętać, że firmy udzielające kredytów konsumenckich z sektora pozabankowego znane są z tego, że za swoje usługi pobierają wysoką prowizję.

Katalog online ofert pożyczek Hapipozyczki różnych firm pożyczkowych zapewni Ci kompleksowe porównanie i rekomendacje różnych rodzajów pożyczek w Polsce. Ponadto znajdziesz przykłady kosztu każdej pożyczki, warunków i stóp procentowych oraz inne istotne informacje. Wybór pożyczki nie jest trudny, gdy masz dostęp do tego rodzaju informacji. Wzięcie pożyczki online w Polsce może być doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Jeśli potrzebujesz gotówki szybko i potrzebujesz jej do celów biznesowych, możesz ubiegać się o pożyczkę online w Polsce o każdej porze dnia i nocy.

Hapipozyczki to ratalne internetowe posiyczki, a ich wartość może sięgać nawet 25 tys. zł. Te internetowe posiyczki zostały uruchomione w 2014 roku i są własnością IPF Polska i Provident. Pożyczka online Hapipozyczki pozwala na wypłatę pieniędzy po dwóch miesiącach spłaty i wykorzystanie ich na dowolny cel.

Loan parameters
 • Kwota
  2 000 - 15 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 24 miesięcy
 • RRSO
  0,09 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Możesz ubiegać się o hapipozyczki online, wypełniając formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej. Pożyczkodawca oceni Twoją zdolność kredytową i zatwierdzi pożyczkę w ciągu 30 dni. W tym czasie będziesz musiał uiścić niewielką opłatę. Pożyczka dostępna jest również w walucie lokalnej. To jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie kredytu w Polsce.

Pożyczka online Hapipozyczki zapewnia gotówkę na opłacenie rachunków, podróż lub zakup drogiego przedmiotu, o którym myślałeś od jakiegoś czasu. Pożyczka ta pomoże ci zapłacić za te zakupy i zapewni, że otrzymasz pieniądze potrzebne na nowe przedsięwzięcie. Nie jest trudno zakwalifikować się do jednego! Istnieje również wiele opcji płatności, z których możesz wybierać, więc koniecznie się rozejrzyj.

Hapi Pozyczki działa na rynku od 2014 roku i jest wiodącym serwisem finansowym w Polsce. Jest dostawcą kredytów konsumenckich i współpracuje z kilkoma bankami. Ponadto jest regulowana przez ustawę o usługach finansowych i jest wiodącą marką w branży. Dzięki temu Hapi Pozyczki mogą stać się jedną z najpopularniejszych opcji pożyczkowych w Polsce.

Your comment

KG
Kornelia Grabowska
18 October 2022
Mój wniosek został szybko zaakceptowany i pieniądze otrzymałem bez żadnych dodatkowych warunków. Polecam tę stronę!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Stefan Lewandowski
Przeczytałem recenzje i było to przerażające. Pożyczony ponownie na pokrycie kredytu i % od niego. Polubiona usługa wsparcia
Emilia Mazur
Zaplanowano operację awaryjną, ale nie było pieniędzy. Musiałem to wziąć, innym razem nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Mimo, że pożyczyli bez problemów, lepiej żyć zgodnie z możliwościami.
Elżbieta Pietrzyk
Kolega poradził mi, żebym aplikował do tego urzędu, więc zdecydowałem. Od dobrego mogę odnotować 0% dla nowego klienta, a także szybkie rozpatrywanie wniosków.
Dominika Andrzejewska
Dobra firma, wiele razy brała kredyty, spłacała się na czas i nie miała problemów. Wygodnie jest złożyć wniosek, a pieniądze szybko dotrą na kartę.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.