Pożyczka online Hapipozyczki

https://pozyczkaczas.pl/Hapi Pożyczki
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
3.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 395 85 85
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 18:00
Sb - Nd: 9:00 - 17:00
pn
wt
śr
czw
pt

Kredyty konsumpcyjne to pożyczki zaciągane na dłuższy okres. Pożyczki te są powszechnie zaciągane na zakup drogich towarów, opłacenie usług medycznych, podróże, świętowanie, naprawę mieszkań lub inne potrzeby. Z tego typu pożyczki mogą skorzystać osoby ze złą historią kredytową lub pracujące za granicą. Mają elastyczne warunki spłaty i można je wykupić, nawet jeśli poprzednia historia finansowa przysporzyła im problemów. Należy jednak pamiętać, że firmy udzielające kredytów konsumenckich z sektora pozabankowego znane są z tego, że za swoje usługi pobierają wysoką prowizję.

Katalog online ofert pożyczek Hapipozyczki różnych firm pożyczkowych zapewni Ci kompleksowe porównanie i rekomendacje różnych rodzajów pożyczek w Polsce. Ponadto znajdziesz przykłady kosztu każdej pożyczki, warunków i stóp procentowych oraz inne istotne informacje. Wybór pożyczki nie jest trudny, gdy masz dostęp do tego rodzaju informacji. Wzięcie pożyczki online w Polsce może być doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Jeśli potrzebujesz gotówki szybko i potrzebujesz jej do celów biznesowych, możesz ubiegać się o pożyczkę online w Polsce o każdej porze dnia i nocy.

Hapipozyczki to ratalne internetowe posiyczki, a ich wartość może sięgać nawet 25 tys. zł. Te internetowe posiyczki zostały uruchomione w 2014 roku i są własnością IPF Polska i Provident. Pożyczka online Hapipozyczki pozwala na wypłatę pieniędzy po dwóch miesiącach spłaty i wykorzystanie ich na dowolny cel.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  2 000 - 15 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 24 miesięcy
 • RRSO
  219,36%
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • RRSO na pierwszą pożyczkę
  9,80 %

Możesz ubiegać się o pożyczki online bez krd online, wypełniając formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej. Pożyczkodawca oceni Twoją zdolność kredytową i zatwierdzi pożyczkę w ciągu 30 dni. W tym czasie będziesz musiał uiścić niewielką opłatę. Pożyczka 2000 zł dostępna jest również w walucie lokalnej. To jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie kredytu w Polsce.

Pożyczka online Hapipozyczki zapewnia gotówkę na opłacenie rachunków, podróż lub zakup drogiego przedmiotu, o którym myślałeś od jakiegoś czasu. Pożyczka ta pomoże ci zapłacić za te zakupy i zapewni, że otrzymasz pieniądze potrzebne na nowe przedsięwzięcie. Nie jest trudno zakwalifikować się do jednego! Istnieje również wiele opcji płatności, z których możesz wybierać, więc koniecznie się rozejrzyj.

Hapi Pozyczki działa na rynku od 2014 roku i jest wiodącym serwisem finansowym w Polsce. Jest dostawcą kredytów konsumenckich i współpracuje z kilkoma bankami. Ponadto jest regulowana przez ustawę o usługach finansowych i jest wiodącą marką w branży. Dzięki temu Hapi Pozyczki mogą stać się jedną z najpopularniejszych opcji pożyczkowych w Polsce.

Twój komentarz

KG
Kornelia Grabowska
18 October 2022
Mój wniosek został szybko zaakceptowany i pieniądze otrzymałem bez żadnych dodatkowych warunków. Polecam tę stronę!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Dominika Andrzejewska
Dobra firma, wiele razy brała kredyty, spłacała się na czas i nie miała problemów. Wygodnie jest złożyć wniosek, a pieniądze szybko dotrą na kartę.
Julianna Laskowska
Pożyczki online pozwalają mi szybko i łatwo zdobyć pieniądze na remont domu bez zabezpieczenia w postaci nieruchomości.
Fabian Sikorski
To moja trzecia pożyczka. Chociaż odsetek nie zawsze był zadowalający, szczególnie pomogli. Szybkie podejmowanie decyzji, brak ukrytych opłat.
Filip Witkowski
Dostałem pożyczkę online na zakup kursów i szkoleń. Pomogło mi to w rozwoju umiejętności i karierze, co od razu znalazło odzwierciedlenie w moich dochodach.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.