Feniko – co to jest pożyczka internetowa?

https://pozyczkaczas.pl/Feniko
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 60 495 00 95
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 18:00
Sb - Nd: -
pn
wt
śr
czw
pt
Pros
 • Bez zaświadczeń
 • Mało formalności
 • Weryfikacja za pomocą błyskawicznych przelewów
 • Niskie koszty
 • Możliwość rozłożenia każdej kwoty na raty
Cons
 • Niskie kwoty i okresy spłaty
 • Brak refinansowania
 • BOK nie pracuje w weekend
 • Mało informacji podanych przez pożyczkodawcę

Jeśli jesteś w trakcie zakładania firmy w Polsce, powinieneś zapoznać się z pożyczką online Feniko. Pożyczka ta miała pomóc przedsiębiorcom w pozyskiwaniu kapitału, nawet w przypadku małych firm. Jest zwykle przyznawany na długi okres i ma stałe oprocentowanie. Jednak przed złożeniem wniosku o tę pożyczkę należy zapoznać się z zasadami i przepisami regulującymi tego typu pożyczkę.

Dla przedsiębiorców w Polsce pożyczka internetowa Feniko to dobry sposób na zabezpieczenie dodatkowego finansowania prowadzonej działalności. Wygodny proces składania wniosków online umożliwia pożyczkobiorcom złożenie i podpisanie umowy w dogodnym dla nich czasie. Ponadto warunki pozyczki dla zadluzonych i opcje spłaty można dostosować do potrzeb pożyczkobiorcy. Ponadto zabezpieczenia pożyczki online obejmują zaawansowaną weryfikację tożsamości, mechanizmy zapobiegające oszustwom oraz samouczące się uczenie maszynowe.

Chwilówka 2000 zł internetowa Feniko to rodzaj kredytu na duże kwoty w Polsce. Konsumenci biorą tego typu pożyczki na sfinansowanie dużych zakupów, podróży, nauki, naprawy lub modernizacji sprzętu. Mogą ubiegać się o ten rodzaj kredytu w dowolnym momencie i mogą być wymagane do złożenia różnych dokumentów. Podczas gdy wiele tradycyjnych banków wymaga określonej ilości dokumentacji przed przyznaniem kredytu, Feniko gwarantuje bezpieczeństwo, stosując zaawansowaną weryfikację tożsamości, środki zapobiegania oszustwom i samouczące się systemy uczenia maszynowego.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  300 - 3 000 zł
 • Okres spłaty
  1 - 6 miesięcy
 • RRSO
  192,97 % - 319,04 %
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • RRSO na pierwszą pożyczkę
  0 %

Pożyczki Feniko jest dostępny w Polsce od różnych firm, z których każda oferuje inny rodzaj pożyczki i oprocentowanie. Upewnij się, że przeczytałeś warunki każdego z nich przed złożeniem wniosku. Jeśli martwisz się o swoją zdolność kredytową, możesz skorzystać z usług porównywarki pożyczek, aby sprawdzić, które firmy oferują najlepsze pożyczki dla Twoich potrzeb finansowych.

Pożyczka internetowa Feniko to długoterminowy kredyt od pożyczkodawcy w Polsce, który pozwala na spłatę go w ciągu 5 lat. Kredyty konsumenckie są zwykle zaciągane na inwestycje, duże zakupy lub inne cele. Fundusze te mogą być również wykorzystane na odpoczynek, podróże, naukę, świętowanie lub naprawę mieszkania. Chociaż ten rodzaj pożyczki jest dostępny dla każdego, może być konieczne przedstawienie różnych dokumentów. Dodatkowo pożyczka Feniko jest bardziej elastyczna i oferuje bardziej indywidualne podejście niż tradycyjny bank.

Jeśli szukasz pożyczki długoterminowej w Polsce, znajdziesz szeroką gamę pożyczkodawców. Różnice między tymi rodzajami pożyczek są dość znaczne, dlatego ważne jest, aby porównać różne firmy i znaleźć tę, która odpowiada Twoim potrzebom. Katalog pożyczek oferuje również rekomendacje i porównanie wielu różnych rodzajów pożyczek w Polsce. Każdy pożyczkodawca będzie miał własne stopy procentowe, warunki i opcje spłaty. Upewnij się, że rozumiesz warunki każdego pożyczkodawcy, aby nie płacić więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Twój komentarz

J
Juzefek
21 January 2023
Bardzo mi się to wszystko podobało
IR
Irena Rutka
10 December 2022
Pieniądze były potrzebne w sobotę. Zostawiłem aplikację na swoim koncie. Ucieszyłem się, gdy pieniądze przyszły tego samego dnia, a nie w poniedziałek. Więc pracują też w weekendy i też szybko.
KM
Klara Mazur
06 October 2022
Bardzo wygodnie i łatwo jest uzyskać odpowiednią ilość w skrajnie niezbędnych sytuacjach!
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Dominika Andrzejewska
Dobra firma, wiele razy brała kredyty, spłacała się na czas i nie miała problemów. Wygodnie jest złożyć wniosek, a pieniądze szybko dotrą na kartę.
Norbert Wójcik
Byłem zadowolony z szybkości wnioskowania o pożyczkę przez internet i przyjemnego procentu spłaty pierwszej pożyczki. mogę polecić!
Fabian Sikorski
To moja trzecia pożyczka. Chociaż odsetek nie zawsze był zadowalający, szczególnie pomogli. Szybkie podejmowanie decyzji, brak ukrytych opłat.
Radosław Sobczyk
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy. Tu zostałem uratowany. Ale uważnie przeczytaj warunki.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.