Pożyczka AsKredyt

https://pozyczkaczas.pl/AsKredyt
Niezawodność
5.0/5
Szybkość przetwarzania
4.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
5.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy +48 563 004 102
Godziny pracy pon. - pt.: 9:00-20:00
sobota: 12:00 - 16:00
weekend: niedziela
pn
wt
śr
czw
pt

Pożyczka AsKredyt w Polsce jest rodzajem kredytu, który jest dostępny dla firm na zakup aktywów. Pożyczki te są udzielane, aby pomóc firmom sfinansować zakup sprzętu, naprawę i modernizację istniejącego majątku. Oferują elastyczne opcje spłaty i pozwalają przedsiębiorcom ubiegać się o kredyt w dowolnym momencie. Pożyczki te mogą być na małą lub dużą sumę pieniędzy i zazwyczaj są udzielane z osobistym podejściem.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  500 - 20 000 zł
 • Okres spłaty
  2 - 60 miesięcy
 • RRSO
  14,25% - 235,01%
 • Czas wypłaty
  20 minut
 • Wiek pożyczkobiorcy
  od 19 roku życia
 • RSO
  7,20%

Kredyty konsumenckie AsKredyt to pożyczki na duże kwoty, zwykle na maksymalnie 5 lat. Są wykorzystywane do różnych celów, od opłacania rachunków po naprawę i modernizację sprzętu. Możesz ubiegać się o te pożyczki online i kiedy tylko chcesz. W zależności od pożyczkodawcy możesz zostać poproszony o przedstawienie różnych dokumentów. Oprócz tego być może będziesz musiał wykazać, że masz stabilne źródło dochodu. Warunki spłaty tych pożyczek są elastyczne i możesz ubiegać się o większą kwotę pożyczki niż w banku.

AsKredyt jest stosunkowo młodą firmą w branży pozyczkowej. Ich produkty kredytowe wahają się od 500 zł do 20 000 zł, oferują elastyczne i atrakcyjne warunki kredytowania. Te korzyści sprawiają, że pożyczki te są doskonałym wyborem dla osób, które chcą pożyczyć pieniądze w Polsce.

Pożyczka AsKredyt w Polsce ma roczną stopę procentową, która jest niższa niż większość kredytów bankowych w kraju. Pożyczkę możesz spłacić w ciągu dwóch lub pięciu lat, a oprocentowanie RRSO jest bardzo niskie (0,00%). W przeciwieństwie do kredytów bankowych, pożyczka AsKredyt może być przeznaczona na dowolny cel.

AsKredyt pozyczkowa

Jeśli chodzi o pożyczkę AsKredyt pozycjkowa w Polsce, musisz zdawać sobie sprawę z pewnych ryzyk i konsekwencji. Przede wszystkim ograniczona jest ilość pieniędzy dostępnych do pożyczenia. Jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie, możesz ryzykować jej utratę. Po drugie, kredyt, że rozlozom na splaty jest ryzykownym dla banku. Klientowi można odmówić uregulowania zobowozania z powodu tego problemu.

Musisz mieć stabilny dochód. Banki unimogularyzują seniorów, którzy ukończyli 65 lat. Nie powinno to jednak uniemożliwiać zwrócenia się o pomoc finansową. Wielu seniorów potrafi prowadzić aktywne życie i potrzebuje niewielkiej pomocy w swoich finansach.

Pożyczka AsKredyt to pozyczka 500 zl, o którą możesz się ubiegać, jeśli potrzebujesz pieniędzy na różne cele. Pożyczki długoterminowe online te są zazwyczaj zaciągane przez przedsiębiorców, którzy pieniądze przeznaczają na opłacanie rachunków, inwestowanie w swój biznes, modernizację lub zakup sprzętu. Możesz ubiegać się o te pożyczki online w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz pieniędzy i nie musisz mieć doskonałej zdolności kredytowej, aby się zakwalifikować. Pożyczki te mają elastyczne warunki i mogą być wykorzystywane do wielu celów, w tym edukacji, podróży, uroczystości i zakwaterowania. Są również dostępne dla osób ze złych kredytów lub osób pracujących za granicą. Chociaż pożyczki te na ogół nie są sponsorowane przez banki, nie wymagają wysokich stóp procentowych.

Możesz łatwo porównać pożyczki AsKredyt z innymi pożyczkodawcami, porównując ich katalogi. Możesz również zobaczyć koszty, warunki i oprocentowanie różnych kredytów w Polsce. Informacje te będą pomocne, jeśli szukasz kredytu na swoje potrzeby. I pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić warunki.

AsKredyt jest stosunkowo młodą firmą w branży pozyczkowej. Specjalizują się w długoterminowych pożyczkach i oferują elastyczne i atrakcyjne warunki kredytowania. Dzięki temu Askredyt to dobry wybór dla osób poszukujących kredytu w Polsce.

AsKredyt posiada szeroką gamę ofert kredytowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz wybrać między stawką stałą a regulowaną. I tak długo, jak jesteś w takiej samej sytuacji finansowej jak pożyczkodawca, możesz wybrać kwotę pożyczki i oprocentowanie. Możesz nawet spłacić pożyczkę w czasie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Twój komentarz

NB
Napoleon Bojko
22 October 2022
dobre towarzystwo, wygodna strona internetowa i szybkie wystawienie
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Elżbieta Pietrzyk
Kolega poradził mi, żebym aplikował do tego urzędu, więc zdecydowałem. Od dobrego mogę odnotować 0% dla nowego klienta, a także szybkie rozpatrywanie wniosków.
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Alojzy Czarnecki
W przeciwieństwie do banku, tutaj przyciąga mnie duży wybór rodzajów kredytów, warunków kredytowania i oprocentowania.
Barbara Sadowska
Mój przyjaciel poradził mi pożyczyć pieniądze przez Internet, pierwsza pożyczka została zatwierdzona z minimalnym procentem. Płacę bez zwłoki i nie ma żadnych problemów!
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.