Pożyczka online Vivus

https://pozyczkaczas.pl/Vivus
Niezawodność
5.0/5
Szybkość przetwarzania
5.0/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
5.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 66 060 07 00
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 22:00
Sb - Nd: 8:00 - 20:00
pn
wt
śr
czw
pt

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm fintech w Polsce, Vivus od kilku lat buduje swoją markę jako pracodawca i pozycję eksperta na rynku pożyczek online. W miarę rozwoju Vivus szukał nowej przewagi konkurencyjnej. Aby to osiągnąć, zespół skupił się na swojej kulturze organizacyjnej. Oprócz przyciągania młodych profesjonalistów z pasją, wspierały także rozwój osobisty pracowników i progresję zawodową, zwiększając zaangażowanie i lojalność.

Vivus to jeden z najszybciej rozwijających się fintechów w kraju. Sukces firmy w dużej mierze wynika z jej zdolności do przyciągania do swojego zespołu utalentowanych młodych ludzi z pasją. Kultura organizacyjna Vivus sprzyja również rozwojowi pracowników i buduje lojalność. Zysk netto firmy w 2017 roku wyniósł 38 mln euro. Niedawny artykuł opublikowany w Harvard Business Review Polska szczegółowo opisuje drogę firmy od małej firmy pozyczka 100 zl do organizacji fintechowej.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  100 — 3 000 zł
 • Okres spłaty
  61 dni
 • RRSO
  319,14%
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • RRSO na pierwszą pożyczkę
  0 %
 • RSO
  20,5 %

Polska branża fintech szybko się rozwijała w ostatnich latach, wykorzystując rynek pożyczek społecznościowych i siłę crowdfundingu. Jednak dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku Fintech są firmy oparte na blockchain. Rozproszone struktury danych i wirtualne waluty zmieniają tradycyjne rynki w sposób, który nigdy wcześniej nie wydawał się możliwy, a startupy w Polsce przodują w tych zmianach. Bitcoin, choć wciąż jest modnym hasłem, w rzeczywistości może być używany do celów użytkowych.

Jeśli potrzebujesz szybkiej chwilówka długoterminowa gotówkowej w Polsce, powinieneś rozważyć złożenie wniosku o pożyczkę online Vivus. Możesz uzyskać pożyczki do 3000 zł, które możesz spłacić już w 61 dni. Aby móc skorzystać z tej pożyczki, musisz mieć ukończone 19 lat, być obywatelem Polski i posiadać sprawny telefon komórkowy. Musisz także mieć stabilne źródło dochodu i mieć pozytywną historię kredytową.

Twój komentarz

NK
Natalia Kaczmarek
22 November 2022
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy na leczenie. Znalazłem tę usługę, a menedżerowie wybrali dla mnie najbardziej opłacalną pożyczkę online z niskim oprocentowaniem.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Radosław Sobczyk
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy. Tu zostałem uratowany. Ale uważnie przeczytaj warunki.
Stefan Lewandowski
Przeczytałem recenzje i było to przerażające. Pożyczony ponownie na pokrycie kredytu i % od niego. Polubiona usługa wsparcia
Bartosz Sobczyk
Świetne towarzystwo, zawsze pomocne. Plusy: bardzo szybki, niezawodny. Usługa dla 5+
Barbara Sadowska
Mój przyjaciel poradził mi pożyczyć pieniądze przez Internet, pierwsza pożyczka została zatwierdzona z minimalnym procentem. Płacę bez zwłoki i nie ma żadnych problemów!
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.