Pożyczka online Vivus

https://pozyczkaczas.pl/Vivus
Niezawodność
5.0/5
Szybkość przetwarzania
5.0/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
5.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 66 060 07 00
Godziny pracy
Pn - Pt: 8:00 - 22:00
Sb - Nd: 8:00 - 20:00
pn
wt
śr
czw
pt
Dni
Oprocentowanie na dzień
Płatność dzienna
Nadpłata

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm fintech w Polsce, Vivus od kilku lat buduje swoją markę jako pracodawca i pozycję eksperta na rynku pożyczek online. W miarę rozwoju Vivus szukał nowej przewagi konkurencyjnej. Aby to osiągnąć, zespół skupił się na swojej kulturze organizacyjnej. Oprócz przyciągania młodych profesjonalistów z pasją, wspierały także rozwój osobisty pracowników i progresję zawodową, zwiększając zaangażowanie i lojalność.

Vivus to jeden z najszybciej rozwijających się fintechów w kraju. Sukces firmy w dużej mierze wynika z jej zdolności do przyciągania do swojego zespołu utalentowanych młodych ludzi z pasją. Kultura organizacyjna Vivus sprzyja również rozwojowi pracowników i buduje lojalność. Zysk netto firmy w 2017 roku wyniósł 38 mln euro. Niedawny artykuł opublikowany w Harvard Business Review Polska szczegółowo opisuje drogę firmy od małej firmy pozyczka 100 zl do organizacji fintechowej.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  100 — 3 000 zł
 • Okres spłaty
  61 dni
 • RRSO
  0%
 • Czas wypłaty
  15 minut

Polska branża fintech szybko się rozwijała w ostatnich latach, wykorzystując rynek pożyczek społecznościowych i siłę crowdfundingu. Jednak dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku Fintech są firmy oparte na blockchain. Rozproszone struktury danych i wirtualne waluty zmieniają tradycyjne rynki w sposób, który nigdy wcześniej nie wydawał się możliwy, a startupy w Polsce przodują w tych zmianach. Bitcoin, choć wciąż jest modnym hasłem, w rzeczywistości może być używany do celów użytkowych.

Jeśli potrzebujesz szybkiej chwilówka długoterminowa gotówkowej w Polsce, powinieneś rozważyć złożenie wniosku o pożyczkę online Vivus. Możesz uzyskać pożyczki do 3000 zł, które możesz spłacić już w 61 dni. Aby móc skorzystać z tej pożyczki, musisz mieć ukończone 19 lat, być obywatelem Polski i posiadać sprawny telefon komórkowy. Musisz także mieć stabilne źródło dochodu i mieć pozytywną historię kredytową.

Twój komentarz

NK
Natalia Kaczmarek
22 November 2022
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy na leczenie. Znalazłem tę usługę, a menedżerowie wybrali dla mnie najbardziej opłacalną pożyczkę online z niskim oprocentowaniem.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Maurycy Czarnecki
Wypełniłem formularz z linku. Rozpatrzyli mój wniosek szybko, w 10 minut, a pieniądze znalazły się na moim koncie w niecały dzień.
Barbara Sadowska
Mój przyjaciel poradził mi pożyczyć pieniądze przez Internet, pierwsza pożyczka została zatwierdzona z minimalnym procentem. Płacę bez zwłoki i nie ma żadnych problemów!
Elżbieta Piasecka
Mój mąż i ja postanowiliśmy dokonać napraw w przedszkolu i kupić ścianę. Otrzymałem szybką płatność, ale procent nie należy do najprzyjemniejszych. Koniecznie przeczytaj umowę!
Beata Chmiel
Jak zwykle wszystko jest jak najlepiej, już IV pożyczka została zamknięta
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.