Jak uzyskać dostęp do pożyczki online Takto w Polsce?

https://pozyczkaczas.pl/TakTo
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
5.0/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
4.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
5.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 80 100 62 06
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 17:00
Sb - Nd: nieczynne
pn
wt
śr
czw
pt

Pożyczka online Takto w Polsce to łatwy i wygodny sposób na uzyskanie pożyczki krótkoterminowej w Polsce. Pożyczkodawcą jest warszawska spółka, która pozyskuje klientów w imieniu PrimaStar Sp. z oo, spółka pośrednicząca. Możesz pożyczyć od 200 zł do 10 000 zł z 30-dniowym okresem spłaty i prowizją 0%, jeśli jesteś nowym klientem.

Możesz uzyskać dostęp do pulpitu klienta Takto, logując się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Możesz również zresetować swoje hasło z poziomu strony, wysyłając do siebie wiadomość e-mail. Po zalogowaniu możesz wyświetlić wszystkie informacje na swoim pulpicie nawigacyjnym. Jeśli zapomniałeś hasła, możesz je zresetować w dowolnym momencie.

Loan parameters
 • Kwota
  1000 - 10 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 40 miesięcy
 • RRSO
  0,7 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Aby zwiększyć satysfakcję klientów, Takto używa chatbota do odpowiadania na zapytania klientów. Chatbot, TakToEasy, może pomóc klientom dowiedzieć się o ich zdolności kredytowej i uzyskać zgodę na pożyczkę w ciągu kilku minut. Klienci mogą również ubiegać się o pożyczkę online z TakTo. Prostota chatbota zwiększyła liczbę wniosków kredytowych o 3000 miesięcznie. Ponadto pozwala klientom zarządzać swoimi zobowiązaniami online.

Jeśli planujesz ubiegać się o pożyczkę online w Polsce, prawdopodobnie zastanawiałeś się, jak uzyskać najlepszą obsługę klienta. TakTo to firma, która świadczy szeroki wachlarz usług finansowych, a obsługa klienta jest jednym z priorytetów. Zespół chciał zmodernizować zarządzanie bazami danych i metody komunikacji, aby poprawić wrażenia klientów. Planowali wprowadzać te zmiany stopniowo, tak aby nie zaburzały zdolności ich klientów do terminowych spłat. Chcieli też mieć pewność, że wdrożone przez nich rozwiązania są aktualne i skalowalne, aby mogli rozwijać się zgodnie z ich potrzebami.

Your comment

IK
Ignacy Kozłowski
23 September 2022
Jestem stałym klientem, zawsze płacę na czas. Nie ma problemu. Wszystko jest proste i wygodne.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Elżbieta Piasecka
Mój mąż i ja postanowiliśmy dokonać napraw w przedszkolu i kupić ścianę. Otrzymałem szybką płatność, ale procent nie należy do najprzyjemniejszych. Koniecznie przeczytaj umowę!
Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Radosław Sobczyk
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy. Tu zostałem uratowany. Ale uważnie przeczytaj warunki.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.