Jak uzyskać pożyczkę Monedo online w Polsce?

https://pozyczkaczas.pl/Monedo
Niezawodność
4.0/5
Szybkość przetwarzania
3.0/5
Jakość usługi
4.0/5
Opłacalne warunki
3.0/5
Komfort obsługi
4.0/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 22 652 60 60
Godziny pracy
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Sb - Nd: nieczynne
pn
wt
śr
czw
pt

Pożyczkę online Monedo możesz otrzymać w Polsce. Kwota pożyczki może wynosić od 200 do 10 000 zł, z 30-dniowym okresem spłaty. Opłaty dla nowych klientów wynoszą zero zł. Pożyczki te są dostępne online bez żadnych kosztów, więc bardzo łatwo je zdobyć.

Monedo to internetowa usługa pożyczkowa skierowana do segmentu klientów z segmentu near-prime. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe od 200 zł do 10 000 zł z terminem 30 dni i bez opłaty aplikacyjnej dla nowych klientów. Oferuje również pożyczki ratalne. W Polsce Monedo ma około dwóch trzecich udziału w rynku i jest jednym z najszybciej rozwijających się pożyczkodawców online. W Niemczech Monedo ma zakaz oferowania pożyczek.

Jeśli szukasz pożyczki w Polsce, to prawdopodobnie słyszałeś o marce Monedo. Założona w Hamburgu w Niemczech firma ma nadzieję poprawić zdolności pożyczkowe swoich klientów, wykorzystując innowacyjną technologię i zachowanie w Internecie. Posiada portfolio produktów finansowych, w tym pożyczki online na raty krótko- i długoterminowe, linie kredytowe i usługi zarządzania finansami osobistymi, takie jak e-portfele. W rzeczywistości twierdzi, że jest jedyną firmą pożyczka 200 zł dla zadłużonych, która wykorzystuje dane z mediów społecznościowych do podejmowania decyzji kredytowych.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  1500 - 20 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 48 miesięcy
 • RRSO
  12 - 48,47 %
 • Czas wypłaty
  15 minut

Monedo, rynek finansowy w Polsce, oferuje największy na świecie wybór pożyczek osobistych. Dzięki obszernej bazie ponad 70 pożyczkodawców Monedo pomaga osobom fizycznym i firmom uzyskać pożyczkę, która odpowiada ich konkretnym potrzebom. Mogą wyszukiwać w ponad 20 bankach partnerskich i ponad 200 doradcach kredytowych. W 3 prostych krokach Monedo wygeneruje odpowiednie oferty kredytowe, a ci, którzy zaakceptują, mogą rozpocząć proces naprawy swojego kredytu.

Monedo, które zostało uruchomione w 2012 roku, pomaga skierować większą liczbę osób do produktów pożyczkowych, zapewniając platformę porównawczą dla osób fizycznych i firm. Oznacza to, że przyciąga klientów, którzy w innym przypadku nie byliby w stanie uzyskać kredytu za pośrednictwem tradycyjnego banku. Monedo twierdzi, że wskaźnik akceptacji wynosi 80-85 procent, w porównaniu do zaledwie 50 procent podczas oceniania wniosków bezpośrednio w bankach.

Firma niedawno zmieniła nazwę na Monedo i zatrudniła nowego CTO, CFO i prezesa. Nowy zespół zarządzający przygotowuje się do dużej ekspansji na rynek kredytów typu near-prime. Firma jest teraz wspierana przez inwestorów i ma ambitne plany osiągnięcia 1 miliarda euro przychodów do 2025 roku. Firma działa już w Polsce i Hiszpanii.

Twój komentarz

AK
Aleksandra Kozłowska
20 September 2022
Korzystam z tej strony od ponad 6 miesięcy. Wszystko mi pasuje, wiem, że tu nigdy nie odmówią i zawsze pomogą.
Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Elżbieta Piasecka
Mój mąż i ja postanowiliśmy dokonać napraw w przedszkolu i kupić ścianę. Otrzymałem szybką płatność, ale procent nie należy do najprzyjemniejszych. Koniecznie przeczytaj umowę!
Agnieszka Lipińska
Do zaliczki trzeba było 300 zł, wyszła nakładka. Duży wybór firm, prosta rejestracja, szybka rejestracja. podoba mi się
Barbara Sadowska
Mój przyjaciel poradził mi pożyczyć pieniądze przez Internet, pierwsza pożyczka została zatwierdzona z minimalnym procentem. Płacę bez zwłoki i nie ma żadnych problemów!
Norbert Wójcik
Byłem zadowolony z szybkości wnioskowania o pożyczkę przez internet i przyjemnego procentu spłaty pierwszej pożyczki. mogę polecić!
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.